Zespół

Coach Institute to w pierwszej kolejności ludzie

Tworzymy zespół ekspertów, dla których wspieranie i pomaganie innym jest pasją.

Wszyscy współpracownicy mają doświadczenie korporacyjne. Rozumiemy potrzeby i wyzwania pracy w dużych organizacjach biznesowych.

Są wśród nas:

Trenerzy

Menedżerowie

Coachowie

Korzystamy też ze współpracy:

Aktorów

Psychologów

Socjologów

Przede wszystkim cenimy praktykę, umiejętność pracy z ludźmi i wpływanie na ich postawy.

 

Pasja

Tomasz Chomczyk

CEO Coach Institute

ICF Coach

Insight Discovery Licenced Practicioner

Wiele lat temu pracowałem jako menedżer Pepsico Co w restauracjach Pizza Hut i KFC.
Byłem jednym z najmłodszych szefów restauracji. Mimo to zarządzałem jednymi z największych z nich.
Zarządzałem ponad 100-osobowymi zespołami. Choć minęło już sporo czasu do dziś żyją we mnie wartości, które wtedy legły u podstaw naszej pracy. Satysfakcja Klienta ponad wszystko i efektywność pracy.
Wtedy zrozumiałem czym jest motywacja zespołu i jak zaangażowanie pracowników przekłada się na wyniki.

Zostaliśmy restauracją roku.

Doświadczenie trenerskie zdobyłem w znakomitej, brytyjskiej firmie doradczej Chiltern Consultancy International.
Pracowałem tam jako trener, doradca i menadżer przez cztery lata. Zrealizowałem w tym czasie projekty doradcze dla kilkudziesięciu firm.
Potem przyszedł czas na własny zespół pod szyldem Point Corporate Developent. W ciągu zaledwie trzech lat osiągnęliśmy poziom pozwalający na konkurowanie 
z największymi graczami na rynku. Czterdziestu stałych współpracowników, trenerów, socjologów, psychologów, a nawet aktorów pracowało nad realizacją potężnych projektów. General Motors, Polkomtel, Microsoft, Toyota, firmy farmaceutyczne, CCC i wielu innych.

Miałem okazję towarzyszyć firmom w ich drodze na szczyt, na którym są liderami do dziś. Byłem zapraszany do poprowadzenia wykładów na najlepszych uczelniach w kraju: SGH, Uniwersytet Warszawski, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu i innych. Ciekawostką jest to, że dzieląc się pasją i doświadczeniem opracowałem programy szkoleń dla nauczycieli 
i dyrektorów szkół. Mój zespół zrealizował blisko 500 takich szkoleń w całym kraju, a ja osobiście byłem zaproszony do wystąpienia na ponda 30 konferencjach dla dyrektorów szkół.

Wkrótce powstał drugi zespół - firma badawcza, której początkowym celem było weryfikowanie jakości i skuteczności naszej pracy szkoleniowo doradczej. Zbudowaliśmy własną sieć audytorów, fokusownię, zatrudniliśmy profesjonalistów. Badania szybko stały się prężną i niezależną organizacją.
Dzięki badaniom poznałem specyfikę branży retail, sieci sklepów, dużych centrów handlowych i developerów.
Miałem okazję zgłębić tajniki pracy zespołów i całych firm. Zobaczyć ich strukturę
i szczegóły organizacyjne do których bardzo niewiele osób ma dostęp.
Cieszyłem się efektami pracy, która była doceniana również za granicą. Realizowane przy moim udziale projekty rozwojowe zyskały uznanie min. w Skandynawii i krajach Beneluxu. Współpracowałem przy tworzeniu materiałów szkoleniowych dla General Motors Europe. Wpierałem polskie i zachodnie koncerny szkoląc ich załogi w takich krajach jak Gruzja, Ukraina, Rosja.

Poznałem smak sukcesów, ale też gorycz porażek. Dziś doceniam ich wartość. Każda porażka niesie ze sobą doświadczenie conajmniej równie cenne jak sukces.
Lata pracy i stałego pełnego zaangażowania w życie firm moich Klientów owocuje dziś wartością dodaną dla Państwa. Z dużą dokładnością jestem w stanie przewidzieć zachowania zespołów
i zaproponować rozwiązania, które zagwarantują Państwu sukces.

Również z tego powodu Coach Institute do projektów doradczych i szkoleniowych podchodzi holistycznie. Firma to jeden organizm. Motywacja pracowników, relacje, kultura komunikacji to życiodajna energia, która umożliwia osiąganie najśmielszych celów biznesowych. Dlatego w Coach Institute dużą wagę przykładamy do podnoszenia kompetencji menedżerskich, bo do menedżerów należy kształtowanie kultury organizacyjnej firmy i stwarzanie warunków, dzięki którym pracownicy zechcą dać z siebie to co najlepsze.

Coach Institute uosabia to co cenię w życiu zawodowym najbardziej: Pasję, skuteczność, zadowolenie pracowników. 
Nasze umiejętności, wiedza i energia są do Państwa dyspozycji.